Biurowiec, ul. Świdnicka

Świdnicka, Świebodzice, dolnośląskie

  • 670 000 zł
  • 880 m²
  • 761,36 zł/m²

Zdjęcie

Michał Dziarmaga

Skontaktuj się

Biurowiec, ul. Świdnicka

Świdnicka, Świebodzice, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 kwietnia 2026

670 000 zł

880 m²

761,36 zł/m²

Biurowiec, ul. Świdnicka

Zaktualizowane: 19 kwietnia 2026

670 000 zł 880 m² 761,36 zł/m²

Rodzaj budynku:
biurowiec
Przeznaczenie:
-
Powierzchnia działki:
913 m²
Kondygnacje:
-

Rodzaj budynku:

biurowiec

Przeznaczenie:

-

Powierzchnia działki:

913 m²

Kondygnacje:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 670 000 zł (761,36 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Budynek: 880 m²
  •   biurowiec; rok budowy: 1930
  • Działka: 913 m²
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych
  • Źródło: biuro nieruchomości: Perfect House, zaktualizowane: 19.04.2026
  •   numer ogłoszenia: PRF-BS-2886

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż budynek biurowy położony w zabytkowej części miasta, tylko 400 m od Rynku.

Budynek biurowy o powierzchni 880,32 m 2 to obiekt 3-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym, podpiwniczony. Wybudowany w technologii tradycyjnej, murowany z cegły ceramicznej pełnej. Dach 4-spadowy kryty dachówką. Budynek znajduje się w pierwszej linii zabudowy ulicy, wejście od strony ulicy i od strony podwórza. Posiada jedną klatkę schodową. (...)

Agent

Michał Dziarmaga

514 753...

514 753 606

61 296 03 95

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Dziarmaga

514 753...

514 753 606

61 296 03 95

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Dziarmaga

Zostaw telefon, oddzwonimy