Dom Świebodzice

Wilcza Góra, Świebodzice, dolnośląskie

  • 499 000 zł
  • 176 m²
  • 2 835,23 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Ciszewski

Skontaktuj się

Dom Świebodzice

Wilcza Góra, Świebodzice, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

499 000 zł

176 m²

2 835,23 zł/m²

Dom Świebodzice

Zaktualizowane: 14 maja 2026

499 000 zł 176 m² 2 835,23 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
527 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
1978

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

527 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

1978

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 499 000 zł (2 835,23 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 176 m² (175 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1978
  •   technika budowy: murowana; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: inne
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 527 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: co. z własnej kotłowni
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: DBHOME.PL, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 111

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWY DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM ARANŻACYJNYM, POŁOŻONY W SPOKOJNEJ I ZIELONEJ CZĘŚCI ŚWIEBODZIC NA OSIEDLU WILCZA GÓRA.

Opis lokalu:

Na sprzedaż wolnostojący parterowy dom o powierzchni całkowitej 175 m oraz mieszkalnej 110m2 usytuowany na działce o powierzchni 527 m, w skład którego wchodzą:

PARTER

~ pokój 18,95 m2
~ pokój 21,35 m2
~ pokój 18,82 m2
~ pokój 12,5 m2
~ przedpokój I (...)

Agent

Łukasz Ciszewski

500 308...

500 308 307

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Ciszewski