dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Świebodzice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

239 000 zł34 m² 7 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy na drugim piętrze w Świebodzicach. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie jasne, słoneczne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Świebodzice,dolnośląskie

199 000 zł50,23 m² 3 961,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 - pokojowe Świebodzice Opis Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż mieszkanie położone przy ulicy wałbrzyskiej 37b w Świebodzicach. Znajduje się ono na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł61 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej się na parterze w 3 piętrowej kamienicy Świebodzicach. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie 2 pokojowe duże, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż własnościowe 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze kamienicy, zlokalizowane w Świebodzicach dzielnica Pełcznica. Na powierzchnię 48 m 2 , składa się: - 2 pokoje: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł57,44 m² 7 816,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie na nowo powstałym Osiedlu Green Park w Świebodzicach. Budynek wybudowany w 2022 roku, mieszkanie odebrane w sierpniu 2022 r. Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Świebodzice,dolnośląskie

239 000 zł48,90 m² 4 887,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż mieszkanie położone przy ulicy Sienkiewicza w Świebodzicach Znajduje się ono na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy. W skład jego wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2021 r. Do odświeżenia. 50 m2, 2 pokoje. 1 piętro. Osobna kuchnia. Łazienka z wc. Ogrzewanie centralne elektryczne energooszczędne. Okna plastikowe. Grube.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Świebodzice,dolnośląskie

405 756 zł52,02 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Olender przedstawia dla Państwa ofertę mieszkań od dewelopera na nowo budowanym osiedlu osiedle pod książem przy Zamku Książ w Świebodzicach. Osiedle będzie się składać.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Świebodzice

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję wyremontowane mieszkanie znajdujące się w spokojnej lokalizacji Świebodzic przy ulicy Świdnickiej. Unikatowa nieruchomość posadowiona jest w kamienicy na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

365 000 zł81 m² 4 506,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81 M2. Mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni, kuchni, łazienki, toalety, garderoby , przedpokoju i holu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Śródmieście,Świebodzice

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe - Świebodzice, ul. Strzelecka. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na drugim piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Piastowskie,Świebodzice

259 000 zł45 m² 5 794,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim prezentuje się jako atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości w dobrej lokalizacji. Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

239 000 zł38 m² 6 223,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży bardzo słoneczne i ciepłe mieszkanie, położone na II piętrze kamienicy. Na powierzchnię mieszkalną lokalu 38,40 m2 składają się pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Elżbiety

Piastowskie,Świebodzice

2 300 zł43 m² 53,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze w apartamentowcu w spokojnej części Świebodzic na osiedlu Piastowskim. Dwa pokoje kompletnie wyposażone i umeblowane, okna wychodzące na wschód oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro nieruchomości mp home ma przyjemność zaprezentować komfortowe własnościowe mieszkanie zlokalizowane w Świebodzicach przy ul. Świdnickiej. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 600 zł56 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej części Świebodzic. W pobliżu szkoła, miejskie targowisko, apteka, markety, przychodnia zdrowia oraz liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Świebodzice,dolnośląskie

159 000 zł74 m² 2 146,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,06m2 w Świebodzicach przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomośc składa się z: - przedpokoju - dwóch pokoi - kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

311 000 zł46 m² 6 746,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W centrum Świebodzic dwupokojowe mieszkanie. Generalny remont przeprowadzony w 2024 roku (wymienione instalacje oraz położone kafle z armaturą, w pokojach panele). W kuchni meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

189 000 zł53 m² 3 582,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią, położone na I piętrze kamienicy w okolicach centrum Świebodzic. Ogrzewanie centralne węglowe z nowym piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

279 000 zł45 m² 6 241,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Świebodzic - na osiedlu Piastowskim. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

185 000 zł48 m² 3 890,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z dzierżawionym ogródkiem położone na I piętrze kilkurodzinnej kamienicy w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną: 44,70 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Piastowskie,Świebodzice

449 000 zł51 m² 8 875,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w Świebodzicach Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka Starego

Piastowskie,Świebodzice

1 300 zł45 m² 29,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, 44,7 m - parter, ul. Mieszka Starego, świebodzice Na wynajem zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na parterze w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięstwa

Sudeckie,Świebodzice

2 500 zł50 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Nowoczesne mieszkanie po kapitalnym remoncie | parter | ul. Zwycięstwa | Osiedle Sudeckie - Świebodzice Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na parterze budynku przy ul. Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

109 000 zł30 m² 3 610,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie położone na I piętrze kamienicy, nieopodal Świebodzickiego Rynku. Na powierzchnię mieszkalną składają się 2 pokoje, łazienka z toaletą, przejściowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka Starego

Świebodzice,dolnośląskie

219 000 zł45 m² 4 899,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży słoneczne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem położone w atrakcyjnej części Osiedla Piastowskiego. Lokal położony jest przy ulicy Mieszka Starego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrówki

Piastowskie,Świebodzice

1 600 zł45 m² 35,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 44,7 m Osiedle Piastowskie, ul. Dąbrówki - Świebodzice Do wynajęcia zadbane, czyste i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 44,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolka

Piastowskie,Świebodzice

1 950 zł52 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz jasnego, zadbanego mieszkania? Cenisz spokój, ale chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki? To miejsce na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach czeka właśnie na Ciebie. Dlaczego warto tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Sudeckie,Świebodzice

283 000 zł52 m² 5 495,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości prezentuje: mieszkanie na sprzedaż - świebodzice osiedle sudeckie - 51,5m2 Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: mieszkanie Cena: 283 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 51,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Sudeckie,Świebodzice

229 000 zł47 m² 4 903,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Osiedle Sudeckie | Świebodzice | 229 000 zł wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4. piętrze zadbanego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świebodzice,dolnośląskie

2 000 zł44 m² 45,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania położonego na I piętrze przy ulicy Kazimierza Odnowiciela w Świebodzicach. Mieszkanie w pełni umeblowane. Cena wynajmu - 2 tys. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Świebodzice

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Pobożnego

Świebodzice,dolnośląskie

249 000 zł45 m² 5 570,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2 - pokojowe Świebodzice Opis Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie położone przy ulicy henryka pobożnego w Świebodzicach. Znajduje się ono na 4 piętrze .Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

309 000 zł42 m² 7 401,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Biuro nieruchomości mp home ma przyjemność zaprezentować własnościowe przytulne 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy zrewitalizowanego stawu Warszawianka w Świebodzicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Śródmieście,Świebodzice

139 000 zł58 m² 2 731,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,22 m , zlokalizowane na parterze w 1-piętrowym budynku przy ul. Świdnickiej 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Śródmieście,Świebodzice

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego, a zarazem funkcjonalnego mieszkania położonego w Świebodzicach. Nieruchomość ta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Sudeckie,Świebodzice

283 000 zł52 m² 5 495,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Pełcznica,Świebodzice

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia niezwykle atrakcyjne mieszkanie położone w spokojnej części Świebodzic, bezpośrednio przy granicy Książańskiego Parku Krajobrazowego. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Świebodzice,dolnośląskie

391 644 zł57 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku dwukondygnacyjnym w Świebodzicach. Na powierzchnię 56,76 m 2 składa się: salon z aneksem kuchennym (32,36m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

259 000 zł48 m² 5 351 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,4m2, położone na czwartym piętrze na osiedlu Piastowskim. Całość to: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

229 000 zł45 m² 5 100,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią i jadalnią położone na III piętrze zadbanej kamienicy w Świebodzicach. Z uwagi na występujące skosy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij