dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Świebodzice

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

950 000 zł104,02 m² 9 132,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Świebodzice | osiedle piastowskie | 104,02 m | balkon | garaż podziemny. Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium, położony w Świebodzicach przy ul. Kazimierza Odnowiciela 3c, na.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł60,60 m² 6 848,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Okazja! 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, z dużym balkonem Osiedle Piastowskie Na sprzedaż oferujemy ciepłe, przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł82,40 m² 7 220,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne bez pośredników Mieszkanie o powierzchni 82,4 m na pierwszym piętrze. Mieszkanie posiada cztery pokoje, balkon(taras), dwie piwnicę oraz pomieszczenia użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł64,34 m² 5 424,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Mój Dom s.c. prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Świebodzicach! Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

380 000 zł65 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe o metrażu 64,7m2. Na pierwszym poziomie znajduja się salon, łazienka z wc oraz kuchnia. Na górze dwa pokoje. Okna plastikowe, ogrzewanie gazowe, dwuletni piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł60,60 m² 5 940,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku na Os. Piastowskim w Świebodzicach. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

327 000 zł43,76 m² 7 472,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym zlokalizowanym na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję wyremontowane mieszkanie znajdujące się w spokojnej lokalizacji Świebodzic przy ulicy Świdnickiej. Unikatowa nieruchomość posadowiona jest w kamienicy na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania proponuję dwupokojowe mieszkanie, o wielkości 48 m2, położone na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Polnej w Świebodzicach. W skład nieruchomości wchodzi: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Świebodzice,dolnośląskie

499 000 zł86 m² 5 802,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w zadbanej kamienicy przy ulicy Kolejowej w Świebodzicach. Lokal o powierzchni 86 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł46,47 m² 54,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone w topowej lokalizacji w Świebodzicach - na Osiedlu Sudeckim. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł51,20 m² 29,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastowskim przy ulicy Bolesława Chrobrego w Świebodzicach. Pierwotnie 3 pokoje, po połączeniu pokoju z kuchnią pozostały 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem Świebodzice, osiedle Piastowskie Biuro Nieruchomości Mój Dom sc oferuje do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana Pawła II

Świebodzice,dolnośląskie

268 000 zł91 m² 2 945,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w samym centrum Świebodzic przy Placu Jana Pawła II. Nieruchomość znajduje się na parterze dwupiętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

690 000 zł79,75 m² 8 652,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze nasłonecznione 3 pokojowe mieszkanie na Os. Piastowskim w Świebodzicach w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 79,75 mkw położone jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł70 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze kamienicy tuż przy Świebodzickim Rynku. Powierzchnia 70m2 składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Świebodzice,dolnośląskie

299 999 zł65 m² 4 615,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji (przy najbardziej prestiżowej ulicy wiodącej do rynku). Mieszkanie nadaje się na kancelarię prawną, gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł23 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka z miejskim co- osiedle Sudeckie Lokalizacja: osiedle Sudeckie- bloki, wygodne i bezpieczne miejsce do życia. W zasięgu sklepy, usługi, stacja pkp. Rozkład: przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł27 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przytulne mieszkanie, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia , zlokalizowane na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Mieszkanie idealne pod inwestycje- wynajem, czy bazę wypadową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł33,70 m² 47,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji na osiedlu Piastowskim w Świebodzicach, przy ulicy Leszka Białego.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy na parterze w Świebodzicach. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie jasne, słoneczne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Świebodzice,dolnośląskie

1 200 zł70 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na poddaszu w kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, ciepłe i słoneczne. Uroku dodają skosy i belki w kuchni. Ogrzewanie elektryczne, indywidualne na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

205 000 zł32,80 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki zlokalizowanej na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku na Os. Piastowskim w Świebodzicach. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł67,10 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na czwartym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku na Os. Piastowskim w Świebodzicach. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z miejscem parkingowym

Świebodzice,dolnośląskie

229 000 zł27 m² 8 481 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przytulne i kompaktowe mieszkanie o powierzchni 27m2 zlokalizowane na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Lokal jest po generalnym remoncie, dzięki czemu stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

549 000 zł88,70 m² 6 189,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dla rodziny - przestrzeń, funkcjonalność i świetna lokalizacja w jednym. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 88,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

119 000 zł35,40 m² 3 361,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w Świebodzicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na poddaszu trzypiętrowej kamienicy. Sprzedawane mieszkanie składa się z kuchni, pokoju, toalety, schowka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja : bezpieczne Osiedle Sudeckie, mieszkanie w bloku na 4 piętrze, ładne widoki, cisza nad głową, czysta i spokojna klatka schodowa. Rozkład; przedpokój, kuchnia z oknem, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Świebodzice,dolnośląskie

340 000 zł50,40 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Świebodzicach przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie o powierzchni 50,40 mkw zlokalizowane jest na II piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

225 000 zł37,67 m² 5 972,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Biuro nieruchomości mp home ma przyjemność zaprezentować własnościowe 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane niedaleko centrum w Świebodzicach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,67.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

259 000 zł70 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w kameralnej kamienicy. Sprzedawane mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi z dużymi oknami, przechodniej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

380 000 zł62,70 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja: mieszkanie w cichej i spokojnej części miasta; blisko: sklepy, przychodnia nfz, szkoła, przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł74,94 m² 7 392,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania przestronne mieszkanie na III piętrze w kamienicy przy ulicy Kolejowej w Świebodzicach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie z materiałów najwyższej jakości. Okna nowe ze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł88,70 m² 5 625,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 88,7 m z zagospodarowanym ogrodem. To propozycja dla osób, które cenią spokój, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Świebodzice,dolnośląskie

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w zadbanej kamienicy przy ulicy Kolejowej w Świebodzicach. Lokal o powierzchni 45 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Świebodzice,dolnośląskie

649 000 zł102,80 m² 6 313,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, loftowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy | 102,8 m | bezczynszowe Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 102,8 m , położone na 1. piętrze zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

120 000 zł32,75 m² 3 664,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 2 piętrze kamienicy o powierzchni 27 m2, składające się z pokoju, kuchni i łazienki. W mieszkaniu został rozpoczęty remont, który nie został.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

315 000 zł88,92 m² 3 542,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie z kominkiem, położone na II i ostatnim piętrze reprezentatywnej, trzyrodzinnej i zabytkowej kamienicy. Na powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł58,50 m² 39,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem + garaż | Świebodzice, ul. 11 Listopada Szukasz przytulnego, gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej okolicy? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł27 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja : Świebodzice, mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze, spokojna okolica, łatwy wyjazd na Wałbrzych, świdnicę. Rozkład; przedpokój, 2 pokoje, oddzielna(widna) kuchnia, łazienka.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij