dowolna

Mieszkania w kamienicy Świebodzice - Lista aktualnych ogłoszeń

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

349 000 zł64,34 m² 5 424,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Mój Dom s.c. prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Świebodzicach! Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

380 000 zł65 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe o metrażu 64,7m2. Na pierwszym poziomie znajduja się salon, łazienka z wc oraz kuchnia. Na górze dwa pokoje. Okna plastikowe, ogrzewanie gazowe, dwuletni piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaskowa

Świebodzice,dolnośląskie

279 000 zł64,29 m² 4 339,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż mieszkanie na wyższym parterze o powierzchni 64,29 m2 w Świebodzicach przy ul. Piaskowej. Mieszkanie po remoncie ,bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł65 m² 5 492 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa poziomy, mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym Przestrzeń, którą możesz stworzyć od podstaw: mieszkanie jest do remontu, dzięki czemu możesz dokładnie zaplanować wnętrze pod swój styl.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję wyremontowane mieszkanie znajdujące się w spokojnej lokalizacji Świebodzic przy ulicy Świdnickiej. Unikatowa nieruchomość posadowiona jest w kamienicy na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania proponuję dwupokojowe mieszkanie, o wielkości 48 m2, położone na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Polnej w Świebodzicach. W skład nieruchomości wchodzi: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

215 000 zł110,70 m² 1 942,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oficyna ( boczne skrzydło kamienicy) o powierzchni użytkowej 65,41 mkw i całkowitej 110,70 mkw. Powierzchnia mieszkalna na I piętrze to przedpokój, przechodnia kuchnia, jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Świebodzice,dolnośląskie

499 000 zł86 m² 5 802,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w zadbanej kamienicy przy ulicy Kolejowej w Świebodzicach. Lokal o powierzchni 86 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Świebodzice,dolnośląskie

219 000 zł32,70 m² 6 697,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje mieszkanie na parterze przy ul. Wałbrzyskiej w Świebodzicach. Mieszkanie po generalnym remoncie, składa się z: - przedpokoju - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł66,53 m² 4 494,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Mój Dom z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania położonego w Świebodzicach przy ulicy Jeleniogórskiej. Mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż obszerna kawalerka , z osobną sypialnią. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Okna pcv, ściany gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Świebodzice,dolnośląskie

119 000 zł41 m² 2 902,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie do remontu Świebodzice ul. Rynek Opis Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,70m2 w ścisłym centrum Świebodzic.(Rynek) Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

449 000 zł78,62 m² 5 711,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na I piętrze w kameralnej kamienicy po remoncie. Sprzedawane mieszkanie składa się z jasnego, przestronnego salonu z wyjściem na taras, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana Pawła II

Świebodzice,dolnośląskie

268 000 zł91 m² 2 945,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w samym centrum Świebodzic przy Placu Jana Pawła II. Nieruchomość znajduje się na parterze dwupiętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł70 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze kamienicy tuż przy Świebodzickim Rynku. Powierzchnia 70m2 składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Świebodzice,dolnośląskie

299 999 zł65 m² 4 615,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji (przy najbardziej prestiżowej ulicy wiodącej do rynku). Mieszkanie nadaje się na kancelarię prawną, gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

249 000 zł57,32 m² 4 344,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 57,32m2 w Świebodzicach przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie bardzo przestronne,duży salon, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w Świebodzicach, w okolicach Osiedla Piastowskiego. Lokalizacja gwarantuje szybki, wygodny dostęp do punktów usługowych, sklepów, szkoły, placów zabaw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

794 900 zł161 m² 4 937,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży - wyjątkowa nieruchomość W kamienicy - świebodzice Mieszkanie bezczynszowe!nowa cena! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż niezwykłą nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł46,10 m² 6 073,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyremontowane 2 pokoje w centrum niskie koszty utrzymania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Świebodzic. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości prezentuje: dwupoziomowe mieszkanie po remoncie | 3 pokoje | Świebodzice | 55 m Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy na parterze w Świebodzicach. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie jasne, słoneczne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

230 000 zł74,60 m² 3 083,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w centrum Świebodzic. Mieszkanie o powierzchni 88,60 mkw zlokalizowane jest na I piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Świebodzice,dolnośląskie

1 200 zł70 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na poddaszu w kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, ciepłe i słoneczne. Uroku dodają skosy i belki w kuchni. Ogrzewanie elektryczne, indywidualne na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

549 000 zł88,70 m² 6 189,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dla rodziny - przestrzeń, funkcjonalność i świetna lokalizacja w jednym. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 88,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

119 000 zł35,40 m² 3 361,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w Świebodzicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na poddaszu trzypiętrowej kamienicy. Sprzedawane mieszkanie składa się z kuchni, pokoju, toalety, schowka.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł46,10 m² 6 182,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję wyremontowane komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 46,1 m , położone na 2. piętrze w doskonałej lokalizacji - centrum Świebodzic. Układ i standard:.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł147 m² 5 197,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 147 m , położone w znakomitej lokalizacji w Świebodzicach. Oferta na wyłączność. Mieszkanie składa się z jadalni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikulicza

Świebodzice,dolnośląskie

379 000 zł70,80 m² 5 353,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż mieszkanie z kominkiem o powierzchni 70,80m2 w Świebodzicach przy ul. Mikulicza. Nieruchomośc składa się z: - przedpokoju - dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

225 000 zł37,67 m² 5 972,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Biuro nieruchomości mp home ma przyjemność zaprezentować własnościowe 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane niedaleko centrum w Świebodzicach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,67.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

259 000 zł70 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w kameralnej kamienicy. Sprzedawane mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi z dużymi oknami, przechodniej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł34 m² 7 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy na drugim piętrze w Świebodzicach. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie jasne, słoneczne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł74,94 m² 7 392,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania przestronne mieszkanie na III piętrze w kamienicy przy ulicy Kolejowej w Świebodzicach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie z materiałów najwyższej jakości. Okna nowe ze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Świebodzice,dolnośląskie

119 000 zł43,70 m² 2 723,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie do remontu Świebodzice ul. Bolesława prusa Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,70m2 w Świebodzicach,ul.B.Prusa Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Świebodzice,dolnośląskie

199 000 zł50,23 m² 3 961,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 - pokojowe Świebodzice Opis Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż mieszkanie położone przy ulicy wałbrzyskiej 37b w Świebodzicach. Znajduje się ono na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł88,70 m² 5 625,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 88,7 m z zagospodarowanym ogrodem. To propozycja dla osób, które cenią spokój, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Świebodzice,dolnośląskie

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w zadbanej kamienicy przy ulicy Kolejowej w Świebodzicach. Lokal o powierzchni 45 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świebodzice,dolnośląskie

350 000 zł48 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na parterze w kamienicy. Układ pomieszczeń : - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka - piwnica Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Świebodzice,dolnośląskie

649 000 zł102,80 m² 6 313,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, loftowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy | 102,8 m | bezczynszowe Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 102,8 m , położone na 1. piętrze zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł61 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej się na parterze w 3 piętrowej kamienicy Świebodzicach. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie 2 pokojowe duże, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż własnościowe 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze kamienicy, zlokalizowane w Świebodzicach dzielnica Pełcznica. Na powierzchnię 48 m 2 , składa się: - 2 pokoje: salon,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij