Mieszkanie Świebodzice
Świebodzice, dolnośląskie
- 215 000 zł
- 110,70 m²
- 1 942,19 zł/m²
Alicja Sęk
Skontaktuj się
Mieszkanie Świebodzice
Świebodzice, dolnośląskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie Świebodzice
Zaktualizowane: 19 maja 2026
215 000 zł 110,70 m² 1 942,19 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
1
2
-
parking publiczny / na ulicy
do remontu
Piętro:
1Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 215 000 zł (1 942,19 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 110,70 m² (65,41 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
- Budynek: kamienica
- Rozkład mieszkania: piętro 1, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Kuchnia: oddzielna
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: HS Studio Alicja Sęk, zaktualizowane: 19.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Świebodzice, świdnicki, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
Opis nieruchomości
Na sprzedaż oficyna ( boczne skrzydło kamienicy) o powierzchni użytkowej 65,41 mkw i całkowitej 110,70 mkw.
Powierzchnia mieszkalna na I piętrze to przedpokój, przechodnia kuchnia, jasny, świetnie doświetlony salon i przestronna sypialnia.
W mieszkaniu wyjście na strych przynależny do mieszkania o powierzchni 41,64 mkw umiejscowiony bezpośrednio nad mieszkaniem.
Do mieszkania przynależy również pomieszczenie gospodarcze. (...)