Mieszkanie

Kazimierza Odnowiciela, Piastowskie, Świebodzice, dolnośląskie

  • 950 000 zł
  • 104,02 m²
  • 9 132,86 zł/m²

Zdjęcie

Monika Piwowar-D...

Skontaktuj się

Mieszkanie

zaktualizowane:
4 maja 2026

950 000 zł

104,02 m²

9 132,86 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 4 maja 2026

950 000 zł 104,02 m² 9 132,86 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 950 000 zł (9 132,86 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 104,02 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (9 m²)
  • Czynsz: 1 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: PARTNERS Nieruchomości, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 422617

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ŚWIEBODZICE | OSIEDLE PIASTOWSKIE | 104,02 m² | BALKON | GARAŻ PODZIEMNY.

Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium, położony w Świebodzicach przy ul. Kazimierza Odnowiciela 3c, na prestiżowym i doskonale zagospodarowanym Osiedlu Piastowskim.

Nieruchomość dedykowana osobom, które cenią najwyższą jakość wykończenia, elegancję oraz funkcjonalność dopracowaną w każdym detalu. (...)