dowolna

Mieszkania na sprzedaż Świebodzice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

260 000 zł102 m² 2 549,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w Świebodzicach o powierzchni 102 mkw. Na powierzchnię mieszkalną, składają się 4 pokoje, duża kuchnia z funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

275 000 zł75 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży atrakcyjnie położone mieszkanie w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka wraz z toaletą oraz przedpokój. Ponadto do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

275 000 zł86 m² 3 197,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży loftowe, 2-poziomowe mieszkanie w centrum Świebodzic. Nieruchomość po remoncie, wraz z wymianą stolarki okiennej i wszystkich instalacji. Mieszkanie zajmuje drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świebodzice,dolnośląskie

159 000 zł40 m² 3 948 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, które mieści się w Świebodzicach na drugim piętrze kamienicy. Mieszkanie jest po generalnym remoncie z wymienionymi wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

182 000 zł44 m² 4 120,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Mój Dom S.C. oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Sudeckim. Mieszkanie położone na 4 piętrze z pięknym widokiem. Na podłogach panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Lipowe

Świebodzice,dolnośląskie

265 000 zł76 m² 3 502,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Mój Dom S.C. prezentuje na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na II piętrze w kamienicy na ulicy Aleje Lipowe w Świebodzicach. Ładne, klimatyczne, jasne. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świebodzice,dolnośląskie

248 000 zł45 m² 5 511,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na wysokim parterze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Osiedla Piastowskiego w Świebodzicach. Mieszkanie po generalnym remoncie. Dwa słoneczne pokoje, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na poddaszu na pierwszym piętrze w kamienicy w spokojnej części Świebodzic. Nowoczesne wnętrze, po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

249 000 zł59 m² 4 220,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Biuro Nieruchomości Mój Dom S.C. oferuje do sprzedaży ładne 3 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze na Osiedlu Sudeckim. Mieszkanie o powierzchni ok 60m 2 składa się z: trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

248 000 zł45 m² 5 511,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferujemy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45m 2 znajdujące się na bardzo wysokim parterze w bloku na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą na drugim piętrze w nowym budownictwie w spokojnej części Świebodzic. Idealna okolica dla rodzin z dziećmi. Posesja wydzielona, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

265 000 zł75 m² 3 533,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

128 000 zł33 m² 3 902,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

,rezerwacja Do sprzedania kawalerka na Osiedlu Piastowskim. *Na podłogach panele. *Ściany - gładzie. *Łazienka do remontu *okna - pcv. Niskie koszty utrzymania. W bliskiej odległości sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

179 000 zł39 m² 4 590 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,60m2 ( po podłodze ok 60m2 ) - salon z kuchnią - 2 pokoje - łazienka Ogrzewanie Miejskie, blok od dewelopera, skosy nadające specyficznego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

550 000 zł91 m² 6 068 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Gorąco polecam Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego apartamentu w Świebodzicach położonego w bardzo cichej okolicy miasta przy parku miejskim. Powierzchnia apartamentu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

240 000 zł54 m² 4 477,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Nieruchomość o powierzchni 53,6 m 2 usytuowana na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Świebodzice,dolnośląskie

179 900 zł38 m² 4 672,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastowskim w budynku na ulicy Dąbrówki. Mieszkanie na ostatniej kondygnacji, ze skosami. Mierzone po podłodze to około 60m2. Duża, ładna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

335 000 zł60 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na pierwszym piętrze w nowym budownictwie w spokojnej części Świebodzic. Mieszkanie składa się z: dwóch dużych ustawnych pokoi, kuchni, łazienki, wc, dużej garderoby oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

239 900 zł54 m² 4 475,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie z balkonem położone na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Nieruchomość o powierzchni 53,60 m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Świebodzice,dolnośląskie

149 000 zł57 m² 2 630,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w Świebodzicach, na ulicy Strzegomskiej. Okna częściowo wymienione. Ogrzewanie co gazowe i co węglowe. Łazienka z oknem. Pokoje przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

549 000 zł78 m² 7 038,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż oraz wynajem mieszkanie w apartamentowcu z 2020r położone w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim. Nieruchomość o powierzchni 78m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

200 000 zł40 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastowskim. Pokoje przestronne, ze skosami dzięki czemu powierzchnia mieszkania jest dużo większa niż 40m2. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

159 000 zł43 m² 3 697,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Nieruchomość o powierzchni 43 m 2 usytuowane na parterze w bloku. Mieszkanie do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

193 000 zł40 m² 4 825 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Świebodzicach na Osiedlu Sudeckim. Nieruchomość o powierzchni 40 m 2 usytuowana na parterze w bloku. Mieszkanie ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

300 000 zł59 m² 5 084,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie po kapitalnym remoncie - przestronne, słoneczne. 3 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą. Taras Kuchnia w zabudowie. Roleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

125 000 zł32 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie w kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymienione zostały instalacje gazowe i elektryczne. Ogrzewanie piec co gazowy. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

120 000 zł24 m² 5 063,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka na parterze na Osiedlu Sudeckim. Okna pcv Na podłogach panele. Łazienka po remoncie. Niskie koszty utrzymania. Mieszkanie środkowe. Dobra lokalizacja. Wyposażenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

199 000 zł40 m² 4 975 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kompleksowo wykończone mieszkanie na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną składają się dwa niezależne pokoje, wyposażona i umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kompleksowo wykończone mieszkanie na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną, mierzącą 60 m2 składają się trzy niezależne pokoje, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

169 900 zł44 m² 3 817,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Osiedla Piastowskiego. Dwa pokoje do odświeżenia, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Świebodzice

319 000 zł150 m² 2 126,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie w Świebodzicach o powierzchni 86m2. Mieszkanie składa się na pierwszym poziomie z salonu, sypialni, kuch oraz łazienki z wc, drugi poziom to dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

120 000 zł24 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

do sprzedaży mieszkanie w Świebodzicach na os. Sudeckim; składające się z jednego pokoju, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju; na ścianach tapety, na podłogach panele; okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

155 000 zł40 m² 3 849,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie w Świebodzicach. Nieruchomość o powierzchni 40,27m 2 znajdująca się w Rynku na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy. W mieszkaniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

249 000 zł57 m² 4 360,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne mieszkanie po kapitalnym remoncie w bardzo atrakcyjnej części Świebodzic. Mieszkanie przestronne, świetnie skomunikowane i połozone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

154 999 zł40 m² 3 848,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w centrum Świebodzic. Dwa pokoje po generalnym remoncie(wymieniono wszystkie instalacje), okna wychodzące na północ oraz południe; widok na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

260 000 zł54 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 54 m, zlokalizowane na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku z 2011 roku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

180 000 zł60 m² 2 975,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie do remontu zlokalizowane w spokojnej okolicy Świebodzic. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w wyremontowanej zabytkowej kamienicy. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

260 000 zł54 m² 4 832,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim. Nieruchomość o powierzchni 53,80 m 2 usytuowana na parterze w nowym budownictwie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

365 000 zł115 m² 3 173,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie w zielonej i cichej okolicy w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną składają się duży salon z aneksem kuchennym, dwie duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

155 000 zł40 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o pow. 40m2 na 2 piętrze. Lokal po remoncie wykonanym na wysoki standard. Wymienione instalacje oraz drzwi. Na podłogach panele na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie w Świebodzicach, o powierzchni 47m2. Mieszkanie w pełnym rozkładzie, składające się z trzech pokoi otwartej kuchni oraz łazienki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij