dowolna

Nieruchomości Świebodzice - Oferty wynajmu nieruchomości

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

37 zł/m²108 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal - możliwość przygotowania lokalu według preferencji Najemcy! Lokal handlowo - usługowy, położony na parterze w bliskich okolicach Centrum. W chwili obecnej na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58,50 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie loggią i garażem w bryle budynku, położone na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną składają się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu w budynku dworca Świebodzice. Lokal posiada powierzchnię 380,57 m2, możliwość podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia atrakcyjnie położone i funkcjonalne mieszkanie przy ul. 11 Listopada w Świebodzicach (osiedle Piastowskie). Lokal położony jest na II piętrze. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 350 zł24 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 24m2 zlokalizowana na Os. Sudeckim w Świebodzicach. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon , aneksu kuchennego, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł46,47 m² 54,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone w topowej lokalizacji w Świebodzicach - na Osiedlu Sudeckim. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastowskim przy ulicy Bolesława Chrobrego w Świebodzicach. Pierwotnie 3 pokoje, po połączeniu pokoju z kuchnią pozostały 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł23 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przytulna kawalerka usytuowaną na parterze w bloku na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Na powierzchnię 23 m 2 składa się: - aneks kuchenny połączony z pokojem, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem Świebodzice, osiedle Piastowskie Biuro Nieruchomości Mój Dom sc oferuje do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka z miejskim co- osiedle Sudeckie Lokalizacja: osiedle Sudeckie- bloki, wygodne i bezpieczne miejsce do życia. W zasięgu sklepy, usługi, stacja pkp. Rozkład: przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Świebodzic. Lokal usytuowany na parterze w kamienicy przy głównej ulicy dojazdowej do rynku- duże natężenie ruchu pieszego i samochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł33,70 m² 47,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji na osiedlu Piastowskim w Świebodzicach, przy ulicy Leszka Białego.

Szczegóły ogłoszenia

49,02 zł/m²51 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na wynajem lokal 51 m2 w ścisłym centru Świebodzic. Nieruchomość składa się z: - sala sprzedaży - zaplecze - toaleta - pomieszczenie -chłodnia Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48,50 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwustronnie rozkładowe mieszkanie z balkonem, składające się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, toalety oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł70 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na poddaszu w kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, ciepłe i słoneczne. Uroku dodają skosy i belki w kuchni. Ogrzewanie elektryczne, indywidualne na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjnie położony lokal handlowy! Na sprzedaż oferuję lokal w doskonałej lokalizacji Świebodzic. Nieruchomość o pow. 77 m2 znajduje się na parterze z dużymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja : bezpieczne Osiedle Sudeckie, mieszkanie w bloku na 4 piętrze, ładne widoki, cisza nad głową, czysta i spokojna klatka schodowa. Rozkład; przedpokój, kuchnia z oknem, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

15,71 zł/m²140 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

140-metrowy lokal w Świebodzicach Nietuzinkowy lokal w Świebodzicach , w okolicy Centrum, tereny zielone, wszystkie niezbędne sklepy i usługi. Zadbana kamienica, lokal na 3 ; ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronną i umeblowaną kawalerkę z dużym balkonem i aneksem kuchennym. Lokal położony jest przy ul. Dąbrówki (osiedle Piastowskie) w Świebodzicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu w budynku dworca Świebodzice. Lokal składa się z trzech pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł33,70 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia w pełni umeblowaną i wyposażona kawalerkę z dużym balkonem na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Pod wynajem oferuję halę zlokalizowaną w centrum Świebodzic. Obiekt usytuowany jest przy ulicy Strzegomskiej - głównej ulicy miasteczka. Hala składa się z wiatrołapu - 12,7 m2 sali.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł4 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do wynajęcia działkę usługową, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Doskonała komunikacja i świetna lokalizacja. Grunt utwardzony, z możliwością manewru dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł58,50 m² 39,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem + garaż | Świebodzice, ul. 11 Listopada Szukasz przytulnego, gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej okolicy? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64,90 m² 53,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do wynajmu piękne nowoczesne mieszkanie o powierzchni około 64,90m z dużym wyjściem tarasowym na taras i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

26,06 zł/m²165 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu wynajem lokalu handlowo - usługowego mieszczącego się na I piętrze kamienicy w centrum Świebodzic. Lokal o powierzchni 165,00 m2 będący jedną otwartą przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł150 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia atrakcyjnie położony i świetnie skomunikowany obiekt magazynowy, położony na II piętrze budynku magazynowo-biurowego w centrum Świebodzic. Przy obiekcie plac manewrowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja: osiedle Sudeckie, mieszkanie w bloku, w zasięgu sklepy, usługi, dworzec pkp, dobry wyjazd na Świdnicę i Wałbrzych Rozkład: przedpokój, przestronny salon, oddzielna(widna).

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł681,32 m² 15,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do wynajęcia hala w Świebodzicach- ciernie. Powierzchnia obiektu 570,34 mkw + budynek wolnostojący 110,98 mkw. Powierzchnia działki 1900 mkw. Przeznaczenie działki w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 333m2/ Ul. Młynarska 3 przy Rynku/ Wałbrzych/ Bez prowizji do wynajęcia działka O powierzchni 333M2 W ścisłym centrum wałbrzycha przy rynku. Działka zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Świebodzice +6 km

14 208 zł3 552 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości gruntowej z przeznaczeniem komercyjnym przy ul. Armii Krajowej 7a. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Świebodzice +6 km

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka inwestycyjna w Wałbrzychu w dzielnicy Sobięcin o powierzchni 0,5008 ha. Działka utwardzona, ogrodzona z możliwością wjazdu aut ciężarowych. Droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Świebodzice +6 km

2 000 zł1 300 m² 1,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem działka/plac położony w Wałbrzychu dzielnica Biały Kamień. Nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 1300 m2, działka ujęta w mpzp jako zabudowa usługowa. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Świebodzice +6 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z kompleksowo wyposażoną i nowo zabudowaną kuchnią, świeżo wyremontowaną łazienką i toaletą oraz trzema pokojami do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

500 zł25 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia murowany, parterowy magazyn, składający się z dwóch pomieszczeń z niezależnymi wejściami. Przy obiekcie dostępne jest miejsce postojowe. Dojazd drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Śródmieście,Świebodzice

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe - Świebodzice, ul. Strzelecka. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na drugim piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Elżbiety

Piastowskie,Świebodzice

2 300 zł43 m² 53,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze w apartamentowcu w spokojnej części Świebodzic na osiedlu Piastowskim. Dwa pokoje kompletnie wyposażone i umeblowane, okna wychodzące na wschód oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszka Białego

Piastowskie,Świebodzice

1 600 zł34 m² 47,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji na osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Nieruchomość usytuowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 600 zł56 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej części Świebodzic. W pobliżu szkoła, miejskie targowisko, apteka, markety, przychodnia zdrowia oraz liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Świebodzice

Pełcznica,Świebodzice

8 660 zł500 m² 17,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia Hala produkcyjno-magazynowa w Świebodzicach- pełcznica o powierzchni 500 m2 wraz z częścią socjalno-biurową, tj dwoma biurami: 40 m2 (poziom hala)oraz 26 m2 (sala.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij