dowolna

Mieszkania w bloku Świebodzice - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolka

Świebodzice,dolnośląskie

379 000 zł74 m² 5 149,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje mieszkanie w Świebodzicach na Osiedlu Piasta przy ul. Księcia Bolka o powierzchni 73,6m2. Nieruchomośc położona na 1 piętrze budynku i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Piastowskie,Świebodzice

379 000 zł51 m² 7 405,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku - os. Piastowskie - Świebodzice (ul. Chrobrego) Gotowe do zamieszkania. Lokal o powierzchni 51,18m 2 składa się z: salon z balkonem, pokój, pokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

360 000 zł60 m² 5 970,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Lokal mieszkalny położony w bardzo dobrej lokalizacji na wprost dino, obok Biedronki na Osiedlu Piastowskim gdzie są przedszkola szkoła, basen oraz kościół. Mieszkanie bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

269 000 zł60 m² 4 461,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe, słoneczne mieszkanie, położone na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Lokal położony jest na IV piętrze w budynku, na przeciw którego, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

339 000 zł67 m² 5 052,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i dużą loggią, położone na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Nieruchomość położona jest na poziomie 0 budynku, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Piastowskie,Świebodzice

379 000 zł51 m² 7 402,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie 51,2 m | Parter | Osiedle Piastowskie Świebodzice| Po generalnym remoncie | 379 000 zł wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Os. Sudeckim w Świebodzicach o pow. 45m2 usytuowane na III piętrze w bloku. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z wejściem do kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastowskie,Świebodzice

385 000 zł61 m² 6 353,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 3-Pokojowe Mieszkanie - Świebodzice, ul. Bolesława Krzywoustego - 1. Piętro, idealne dla Rodziny lub Inwestora! Szukasz wygodnego i gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

319 000 zł52 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na I piętrze w atrakcyjnej części Osiedla Piastowskiego w Świebodzicach. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Na powierzchnie ok 43m 2 składa się : salon z wejściem do kuchni, sypialnia z balkonem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

385 000 zł60 m² 6 384,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości mp Home oferuje na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Mieszkanie o powierzchni 60,30 m 2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie z balkonem, położone na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Piastowskie,Świebodzice

430 000 zł74 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na ul. Łokietka, składające się z 4 pokoi , kuchni z oknem łazienki, toalety, przedpokoju oraz balkonu. Do lokalu przynależą 2 piwnice oraz wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Piastowskie,Świebodzice

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości przedstawia do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Świebodzice Lokalizacja: osiedle Piastowskie, świebodzice Powierzchnia: 40 m Piętro: 1 Rok budowy: 2015 Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Świebodzicach. Położony na wysokim paterze w bloku po termomodernizacji lokal składa się z trzech pokoi, dużej kuchni ze stołem, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Piastowskie,Świebodzice

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwość zakupu mieszkania przez cudzoziemców. Mieszkanie godne obejrzenia! Na sprzedaż mieszkanie w bloku - Osiedle Piastowskie (ul. Chrobrego) Gotowe do zamieszkania. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Piastowskie,Świebodzice

279 000 zł45 m² 6 241,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach przy ulicy Dąbrówki. I piętro 2 pokoje 44,7m2 Cena 285.000,00 Duży balkon Parking pod blokiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Świebodzice,dolnośląskie

340 107 zł47 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Olender przedstawia dla Państwa ofertę mieszkań od dewelopera na nowo budowanym osiedlu prince estate przy Zamku Książ w Świebodzicach. Osiedle będzie się składać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piastowskie,Świebodzice

1 500 zł33 m² 45,73 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie o powierzchni 32,80 m2 , które składa się z: - pokój - kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Lokal w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Sudeckie,Świebodzice

214 900 zł40 m² 5 372,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym - Świebodzice Szczegóły nieruchomości: mieszkanie jasne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Świebodzice,dolnośląskie

469 000 zł52 m² 9 019,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w nowej części Osiedla Piasta w Świebodzicach. Na powierzchnię 52m2 zaliczamy: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Śródmieście,Świebodzice

419 000 zł61 m² 6 868,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż niezwykle stylowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 61m 2 , usytuowane na 3 piętrze bloku w Świebodzicach. Gotowe do wprowadzenia! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sudeckie,Świebodzice

319 000 zł45 m² 7 049,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Mój Dom prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Świebodzicach na Osiedlu Sudeckim. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 45,25 m Piętro: 3 Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ( od 7 maja ) 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Świebodzicach , usytuowane na parterze o powierzchni 52m2 składa się z: - 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Piastowskie,Świebodzice

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w nowym budynku z windą oddanym do użytku w 2020 roku. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Śródmieście,Świebodzice

419 000 zł61 m² 6 868,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

340 000 zł51 m² 6 692,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Mieszkanie położone jest na II piętrze budynku wokół którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

229 000 zł43 m² 5 338 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne, słoneczne mieszkanie, położone na II piętrze kompletnie wyremontowanego kilkurodzinnego budynku w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną, która mierzy 42,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Stare Miasto,Świebodzice

399 000 zł84 m² 4 761,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż niezwykle przytulne i przestronne 4- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 83,8m 2 , usytuowane na 4 piętrze bloku w Świebodzicach. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piastowskie,Świebodzice

399 000 zł84 m² 4 761,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości mp home ma przyjemność zaprezentować przestronne spółdzielczo- własnościowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Piastowskie,Świebodzice

359 000 zł48 m² 7 402,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku - os. Piastowskie - Świebodzice (ul. Krzywoustego) Gotowe do zamieszkania. Lokal o powierzchni 48,50m 2 składa się z: salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Odnowiciela

Piastowskie,Świebodzice

2 300 zł72 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta wynajmu - Apartament w Świebodzicach Lokalizacja Osiedle Piastowskie, ul. Kazimierza Odnowiciela. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku, przystosowanym dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

244 000 zł46 m² 5 339,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe, słoneczne i środkowe mieszkanie z balkonem, położone na parterze w budynku po termomodernizacji na Osiedlu Piastowskim. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Świebodzice,dolnośląskie

229 000 zł45 m² 5 123,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży dwustronnie rozkładowe i słoneczne mieszkanie z balkonem położone na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach, przy ul. Dąbrówki. Na powierzchnię mieszkalną: 44 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

209 000 zł46 m² 4 497,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie położone na III piętrze na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną: 46,47 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Stare Miasto,Świebodzice

399 000 zł84 m² 4 761,34 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piastowskie,Świebodzice

399 000 zł84 m² 4 761,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przytulne 4-pokojowe mieszkanie Z balkonem świebodzice, osiedle piastowskie atrakcyjna cena! gotowe do wprowadzenia! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

139 000 zł27 m² 5 205,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulną, świetnie skomunikowaną kawalerkę z centralnym gazowym ogrzewaniem w Świebodzicach. Mieszkanie mieści się na I piętrze, dwupiętrowej kamienicy. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

269 000 zł61 m² 4 392,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży bardzo funkcjonalne, dwustronnie rozkładowe, 3-pokojowe słoneczne mieszkanie położone na I piętrze w kamienicy posadowionej nieopodal szkoły nr 4 w Świebodzicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Sudeckie,Świebodzice