dowolna

Nieruchomości Świebodzice - Oferty sprzedaży nieruchomości

185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

185 000 zł48 m² 3 890,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z dzierżawionym ogródkiem położone na I piętrze kilkurodzinnej kamienicy w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną: 44,70 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastowskie,Świebodzice

480 000 zł61 m² 7 920,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro nieruchomości mp home ma przyjemność zaprezentować własnościowe 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie o powierzchni 60,60 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Ciernie,Świebodzice

1 499 000 zł182 m² 8 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący 182 m - ultraniska emisyjność, nowoczesne technologie, działka 1500 m - świebodzice-ciernie Cena: 1 499 000 zł - do negocjacji Najważniejsze atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 050 000 zł143 m² 7 342,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Na sprzedaż - dom wolnostojący po kapitalnym remoncie, świebodzice, centrum! Cena: 1 050 000 zł Powierzchnia działki: 648 m Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Ciernie,Świebodzice

115 000 zł806 m² 142,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zbuduj dom tam, gdzie inni przyjeżdżają na odpoczynek! Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 806 m w Świebodzicach (dzielnica Ciernie). To propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Piastowskie,Świebodzice

449 000 zł51 m² 8 875,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w Świebodzicach Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zwycięstwa

Sudeckie,Świebodzice

179 000 zł38 m² 4 673,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe - Świebodzice, ul. Zwycięstwa, os. Sudeckie Biuro Nieruchomości "mój Dom" sc oferuje na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 38,30 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Świebodzice,dolnośląskie

830 000 zł145 m² 5 738,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Nowa inwestycja W trakcie budowy Kontynuujemy sprzedaż dwupoziomowych domów zlokalizowanych w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych w Świebodzicach. - sprzedaż w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

109 000 zł30 m² 3 610,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie położone na I piętrze kamienicy, nieopodal Świebodzickiego Rynku. Na powierzchnię mieszkalną składają się 2 pokoje, łazienka z toaletą, przejściowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka Starego

Świebodzice,dolnośląskie

219 000 zł45 m² 4 899,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży słoneczne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem położone w atrakcyjnej części Osiedla Piastowskiego. Lokal położony jest przy ulicy Mieszka Starego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ciernie,Świebodzice

1 499 000 zł182 m² 8 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prestiżowy dom (182 M ) W cierniach - wprowadź się jutro! nowy 2022 R. Lokalizacja: świebodzice - Ciernie. Oaza spokoju na dużej działce (1500 m ), i Idealne miejsce do życia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

159 000 zł24 m² 6 647,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kawalerkę z balkonem, położoną na II piętrze na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. W lokalu wymieniona została instalacja elektryczna. Stolarka okienna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świebodzice

Śródmieście,Świebodzice

794 900 zł161 m² 4 937,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży - wyjątkowa nieruchomość W kamienicy - świebodzice Mieszkanie bezczynszowe!nowa cena! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż niezwykłą nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

120 000 zł1 077 m² 111,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana w Świebodzicach(nr 287/17). Znajduje się na wzgórzu, otoczona pięknym krajobrazem z widokiem na Zamek Książ. Działka nieogrodzona, płaska. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Piastowskie,Świebodzice

740 000 zł76 m² 9 680,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Mój Dom sc prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania z dużym ogrodem przydomowym, położonego na parterze w 3-kondygnacyjnym budynku na Osiedlu Greek Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Sudeckie,Świebodzice

283 000 zł52 m² 5 495,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości prezentuje: mieszkanie na sprzedaż - świebodzice osiedle sudeckie - 51,5m2 Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: mieszkanie Cena: 283 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 51,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

549 000 zł61 m² 8 950,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne i dobrze oświetlone mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Green Park w Świebodzicach. Salon z aneksem plus 2 pokoje. Piękna duża łazienka i taras 15,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Pełcznica,Świebodzice

479 900 zł187 m² 2 564,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1914

Wyjątkowa nieruchomość z duszą i klimatem - Świebodzice Mieszkanie bezczynszowe!oferta na wyłączność! tylko W wombat nieruchomości świetna cena 479 900zł do negocjacji! wombat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Świebodzice

Ciernie,Świebodzice

349 900 zł82 m² 4 267,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80m 2 , usytuowany na działce 415m 2 w Świebodzicach w dzielnicy Ciernie. Tylko U nas! nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Sudeckie,Świebodzice

229 000 zł47 m² 4 903,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Osiedle Sudeckie | Świebodzice | 229 000 zł wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4. piętrze zadbanego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

169 000 zł28 m² 6 123,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży gotowe do zamieszkania mieszkanie, położone w atrakcyjnej części Świebodzic. Lokal w pełni rozkładowy o powierzchni 27,60 m2,składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

529 000 zł89 m² 5 957,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie z niezależnym wejściem w budynku dwurodzinnym, wraz z murowanym garażem w centrum Świebodzic. Na powierzchnię zabudowy składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świebodzice

Pełcznica,Świebodzice

590 000 zł193 m² 3 056,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni 193,00 m2. Inwestycja posadowiona jest w Świebodzicach, na Osiedlu Słonecznym. Parter domu składa się z : - rozbudowanego garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Świebodzice

Ciernie,Świebodzice

3 460 000 zł17 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana dla Inwestora Działka sąsiaduje bezpośrednio z Wałbrzyską Strefą Ekonomiczna " inwest park" , przedmiotowy teren znajduje się w północnej części miasta Świebodzice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Ciernie,Świebodzice

1 499 000 zł182 m² 8 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świebodzice

Ciernie,Świebodzice

3 680 000 zł16 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje atrakcyjna działkę inwestycyjna idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową, zlokalizowaną w Świebodzicach. Parcela o powierzchni 1.6ha Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Świebodzice

Ciernie,Świebodzice

1 026 600 zł5 133 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Świebodzice

Ciernie,Świebodzice

1 157 125 zł9 259 m² 124,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana dla Inwestora Wyłączność! Działka w pobliżu Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej " inwest park" , przedmiotowy teren znajduje się w północnej części miasta Świebodzice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

393 000 zł78 m² 5 019,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze pięknie położonej i kompleksowo odrestaurowanej kamienicy w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Świebodzice

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję wyremontowane mieszkanie znajdujące się w spokojnej lokalizacji Świebodzic przy ulicy Świdnickiej. Unikatowa nieruchomość posadowiona jest w kamienicy na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Pobożnego

Świebodzice,dolnośląskie

249 000 zł45 m² 5 570,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2 - pokojowe Świebodzice Opis Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie położone przy ulicy henryka pobożnego w Świebodzicach. Znajduje się ono na 4 piętrze .Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

309 000 zł42 m² 7 401,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Biuro nieruchomości mp home ma przyjemność zaprezentować własnościowe przytulne 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy zrewitalizowanego stawu Warszawianka w Świebodzicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Śródmieście,Świebodzice

139 000 zł58 m² 2 731,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,22 m , zlokalizowane na parterze w 1-piętrowym budynku przy ul. Świdnickiej 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Śródmieście,Świebodzice

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego, a zarazem funkcjonalnego mieszkania położonego w Świebodzicach. Nieruchomość ta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Świebodzice

Pełcznica,Świebodzice

70 000 zł22 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: kawalerka 22 m Świebodzice, ul. Łączna Cena: 88 000 zł (do negocjacji) Biuro nieruchomości Mój Dom s.c. prezentuje ofertę sprzedaży małego mieszkania jednopokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w Świebodzicach - gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 137 m (150 m całkowitej), położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

425 000 zł77 m² 5 519,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem, posadowione na I piętrze budynku wzniesionego na przełomie lat 80-tych i 90-tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Sudeckie,Świebodzice

283 000 zł52 m² 5 495,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świebodzice

Śródmieście,Świebodzice

794 900 zł161 m² 4 937,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Ciernie,Świebodzice

349 000 zł68 m² 5 132,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Świebodzicach, dzielnica Ciernie Powierzchnia: 68 m Piętro: pierwsze Pokoje: 3 (salon, sypialnia, dodatkowy pokój) Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Świebodzice

Ciernie,Świebodzice

410 000 zł82 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80m 2 , usytuowany na działce 415m 2 w Świebodzicach w dzielnicy Ciernie. Tylko U nas! Jedyny.