dowolna

Nieruchomości Świebodzice - Oferty sprzedaży nieruchomości

185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

185 ogłoszeń

220 000 zł37,67 m² 5 840 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,67 m2, położone na parterze w Świebodzicach. Idealne dla singla, pary lub jako pewna inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna, duża kawalerka z osobną kuchnią na drugim piętrze bloku na Osiedlu Piastowskim. Bardzo słoneczny pokój z balkonem. Łazienka do modernizacji. Przynależna piwnica. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz mieszkanie w Świebodzicach, w spokojnej okolicy, 10 minut spacerem od centrum miasta. Zlokalizowane na parterze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł91 m² 2 945,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy z ogromnym potencjałem, położony w samym centrum Świebodzic przy Placu Jana Pawła II. Nieruchomość znajduje się na parterze dwupiętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 200 000 zł137,20 m² 8 746,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży średniej wielkości domu mieszczącego się w spokojnej części Świebodzic. Oferowana nieruchomość to segment.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł28 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:28 m²

Na sprzedaż murowany jednostanowiskowy garaż o powierzchni 28 m 2 zlokalizowany na Osiedlu Piastowskim przy ul. Mieszka I w Świebodzicach. Standard i wyposażenie: - garaż murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł41 m² 4 756,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie położone w miejscowości Świebodzice. Mieszkanie usytuowane jest na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z korytarza. Na jednym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł78,34 m² 429 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z duszą na poddaszu w Świebodzicach ul. Prusa 7 78,34 m | 429 000 zł | Bez czynszu | Ogrzewanie gazowe To nie jest zwykłe mieszkanie, tylko poddasze z duszą. Drewno, belki.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł72 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Świebodzicach z ogrodem. Mieszkanie o powierzchni 72 m2 składa się z : - kuchni - salonu z kominkiem, - pokoju, - łazienki z wc - holu,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 762 m² 79,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Świebodzicach - Ciernie. Nieruchomość o łącznej powierzchni 2762 m2. Działka ujęta w mpzp jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł216 m² 5 787,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferujemy do sprzedaży wyremontowany w 2022 roku dom w zabudowie szeregowej położony na Osiedlu Słonecznym w Świebodzicach, o powierzchni całkowitej 216 m2. Budynek jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł681,32 m² 1 761,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż hala w Świebodzicach. Powierzchnia obiektu 570,34 mkw + budynek wolnostojący 110,98 mkw. Powierzchnia działki 1900 mkw. Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł197 m² 5 015,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 197 m (powierzchnia użytkowa wynosi 161 m ), położone w doskonałej lokalizacji w Świebodzicach. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł320 m² 2 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko U nas:)-oferta na wyłączność Wspaniała okazja- dom w bliskich odległościach od Centrum Świebodzic, a zarazem na cichej i spokojnej ulicy, dostępny przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 157 125 zł9 259 m² 124,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana dla Inwestora Wyłączność! Działka w pobliżu Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej " inwest park" , przedmiotowy teren znajduje się w północnej części miasta Świebodzice.

Szczegóły ogłoszenia

3 680 000 zł16 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje atrakcyjna działkę inwestycyjna idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową, zlokalizowaną w Świebodzicach. Parcela o powierzchni 1.6ha Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2021 r. Do odświeżenia. 50 m2, 2 pokoje. 1 piętro. Osobna kuchnia. Łazienka z wc. Ogrzewanie centralne elektryczne energooszczędne. Okna plastikowe. Grube.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

300 839 zł39,07 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Olender przedstawia dla Państwa ofertę mieszkań od dewelopera na nowo budowanym osiedlu pod książem przy Zamku Książ w Świebodzicach. Osiedle będzie się składać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 650 zł56,75 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Olender przedstawia dla Państwa ofertę mieszkań od dewelopera na nowo budowanym osiedlu osiedle pod książem przy Zamku Książ w Świebodzicach. Osiedle będzie się składać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 520 zł68,90 m² 7 700 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 756 zł52,02 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Sudeckie,Świebodzice

199 000 zł43 m² 4 634,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Nieruchomość składa się z salonu , dwóch mniejszych pokoi , kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Świebodzice

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję wyremontowane mieszkanie znajdujące się w spokojnej lokalizacji Świebodzic przy ulicy Świdnickiej. Unikatowa nieruchomość posadowiona jest w kamienicy na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

365 000 zł81 m² 4 506,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81 M2. Mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni, kuchni, łazienki, toalety, garderoby , przedpokoju i holu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Piastowskie,Świebodzice

259 000 zł45 m² 5 794,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim prezentuje się jako atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości w dobrej lokalizacji. Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świdnicka

Śródmieście,Świebodzice

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe mieszkanie w Świebodzicach. Idealne dla wymagającej rodziny lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży własnościowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

239 000 zł38 m² 6 223,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży bardzo słoneczne i ciepłe mieszkanie, położone na II piętrze kamienicy. Na powierzchnię mieszkalną lokalu 38,40 m2 składają się pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ciernie

Ciernie,Świebodzice

110 000 zł806 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Świebodzice - Ciernie Słoneczna / teren równy /wokół zabudowa jednorodzinna Powierzchnia działki - 806m2 Media: woda i prąd przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Świebodzice

Ciernie,Świebodzice

108 000 zł900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaoferować atrakcyjną działkę w Świebodzicach, w dzielnicy Ciernie. Działka o powierzchni 9 arów, położona w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro nieruchomości mp home ma przyjemność zaprezentować komfortowe własnościowe mieszkanie zlokalizowane w Świebodzicach przy ul. Świdnickiej. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sielska

Ciernie,Świebodzice

110 000 zł806 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Świebodzice ul. Sielska ( Ciernie ) Słoneczna / teren równy / wokół zabudowa jednorodzinna Powierzchnia działki - 806m2 wymiary działki - ok 26x31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Świebodzice,dolnośląskie

159 000 zł74 m² 2 146,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,06m2 w Świebodzicach przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomośc składa się z: - przedpokoju - dwóch pokoi - kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

311 000 zł46 m² 6 746,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W centrum Świebodzic dwupokojowe mieszkanie. Generalny remont przeprowadzony w 2024 roku (wymienione instalacje oraz położone kafle z armaturą, w pokojach panele). W kuchni meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

129 000 zł32 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe | Świebodzice, ul. Wiejska Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31,8 m położone na 2. piętrze kamienicy po termomodernizacji przy ulicy Wiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Pełcznica,Świebodzice

479 900 zł187 m² 2 564,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1914

Wyjątkowa nieruchomość z duszą i klimatem - Świebodzice Mieszkanie bezczynszowe!oferta na wyłączność! tylko W wombat nieruchomości świetna cena 479 900zł do negocjacji! wombat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Świebodzice

Ciernie,Świebodzice

349 900 zł82 m² 4 267,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80m 2 , usytuowany na działce 415m 2 w Świebodzicach w dzielnicy Ciernie. Tylko U nas! nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Ciernie,Świebodzice

1 499 000 zł182 m² 8 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości mp home ma przyjemność zaprezentować komfortowy dom wolnostojący , parterowy z poddaszem użytkowym zlokalizowany na jednym z osiedli domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

189 000 zł53 m² 3 582,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią, położone na I piętrze kamienicy w okolicach centrum Świebodzic. Ogrzewanie centralne węglowe z nowym piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

279 000 zł45 m² 6 241,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Świebodzic - na osiedlu Piastowskim. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

350 000 zł77 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne, ciepłe, 3- pokojowe mieszkanie w jednej z bocznych uliczek Świebodzic. Na nieruchomość o powierzchni 77 m2 składają się: - 3 pokoje ( 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świebodzice

Ciernie,Świebodzice

3 680 000 zł16 000 m² 230 zł/m²